Sepaş Enerji’de Üst Düzey Atama

Türkiye’nin önde gelen enerji tedarik şirketi Sepaş Enerji’de Kurumsal Gelişim ve Satın Alma Grup Müdürü olarak görev yapan Ebru Şahan, Kurumsal Gelişim ve Satın Alma Direktörü olarak atandı.

Konutlardan, ticarethane ve sanayi kuruluşlarına dek uzanan geniş yelpazede Türkiye genelinde 4 milyon kişiye elektrik hizmeti sağlayan Sepaş Enerji’den yeni yılda atama haberi geldi. 2018’in mayıs ayından bu yana Kurumsal Gelişim ve Satın Alma Grup Müdürü olarak çalışan Ebru Şahan’ın 1 Ocak 2021 itibarıyla Kurumsal Gelişim ve Satın Alma Direktörü olarak atadığı açıklandı.

Ebru Şahan kimdir?

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu Ebru Şahan, Sabancı Üniversitesi Liderlik Programı’na katılarak profesyonel koçluk, mentorluk ve altı sigma kara kuşak eğitimi aldı. Vestel Elektronik’te Yurtdışı Satın Alma Mühendisi olarak başlayan Şahan’ın kariyerinde sırasıyla Ford Otosan Kocaeli Fabrikası Satın Alma Mühendisliği, Sabancı Holding Lastik Takviye ve Otomotiv Grubu Ortak Hizmetler biriminde Sistem Geliştirme Uzmanlığı, Kordsa Global’de Kalite Güvence Müdürlüğü ve Erdemir Grup’ta İnsan Kaynakları Müdürlüğü bulunuyor. Şahan, Professional Women’s Network Derneği üyeliğinin yanı sıra, çeşitli sivil toplum kuruluşlarının projelerinde mentorluk görevi üstleniyor.

Diğer Basın Bültenleri