Sepaş Cebinde Mobil Uygulaması Devrede

Sepaş Enerji tarafından hayata geçirilen “Sepaş Cebinde” mobil uygulaması elektrik kullanıcılarına kolay, güvenilir ve hızlı çözümler sunuyor. Uygulamayı indirerek elektrik faturalarını ödeyenler, çekilişle Iphone 11 ve Apple Watch 5 sahibi olma fırsatı yakalayacak.

Türkiye’nin önde gelen enerji tedarik şirketi Sepaş Enerji, dijitalleşen hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Sepaş Cebinde mobil uygulaması, 1 Şubat itibarıyla IOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazları, Huawei AppGallery veya Android işletim sistemli herhangi bir akıllı telefon ya da tablet aracılığıyla indirilebilecek.

Sepaş Enerji, abonelerin kullanım alışkanlıklarına uygun bir şekilde tasarlanan Sepaş Cebinde ile online kanallarına bir yenisini ekleyerek, pratik ve güvenli bir müşteri deneyimi hedefliyor.

Abonelik işlemleri uygulamadan yapılabiliyor

Konutlardan, ticarethane ve sanayi kuruluşlarına dek uzanan geniş yelpazede Türkiye genelinde 4 milyon kişiye elektrik hizmeti sağlayan Sepaş Enerji, abonelerin dijital kullanım alışkanlığını besleyecek yeni bir adım daha atarak; akıllı telefonlara ve tabletlere kolaylıkla indirilebilen “Sepaş Cebinde” uygulamasını elektrik kullanıcılarıyla buluşturdu.

Sepaş Cebinde’yi indiren kullanıcılar, abonelik numaralarıyla eşleşen kullanıcı hesapları sayesinde pek çok işlemi evden çıkmaya gerek kalmadan yapabilecek. Sepaş Cebinde ile fatura ödeme, borç sorgulama, enerji tüketim takibi ve bilgi güncelleme gibi işlemler hızlı ve güvenli biçimde gerçekleştirilebilecek. Ayrıca tasarruf önerileri, kesinti bildirimi ve uygulamaya özel fırsatlar hakkında tüm bilgilendirmelere de Sepaş Cebinde üzerinden ulaşılabilecek.

Sepaş Cebinde’yi indirenlere özel kampanya

Sepaş Cebinde uygulamasını telefonuna indirenler, yıl boyu sürecek çekilişlerle hediyeleri kazanma şansı yakalayacak. Kampanya kapsamında, her çekiliş döneminde 1 adet iPhone 11 Pro ve 5 adet Apple Watch 5, noter huzurunda gerçekleşecek çekilişle katılımcılara hediye edilecek. En az 1 adet elektrik faturasını son ödeme tarihi geçmeden uygulama üzerinden ödeyen ve fatura borcu bulunmayan bireysel ve gerçek kişi adına şahıs şirketi aboneliği bulunan kişiler, kampanya dönemi süresince gerçekleşecek toplam 4 çekilişe katılabilecek. Ayrıca koşullar sağlanarak ödenen her fatura için de çekilişe katılma hakkı bulunacak. Çekiliş dönemleri ise Sepaş Enerji’nin sosyal medya hesapları ve web sitesi aracılığıyla kamuoyuna duyurulacak.


Kampanyaya ilişkin detaylara Sepaş Cebinde uygulaması üzerinden ya da www.sepas.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

Diğer Basın Bültenleri