Kariyer

İnsan Kaynakları politikalarımızın temelinde çalışanlarımızın güçlü aidiyetle çalışabileceği, potansiyellerini açığa çıkarabilecekleri kurum kültürünü korumak vardır. 30 yıldır dünya çapında harika iş yerlerini sertifikalandıran, her yıl 7 bine yakın işletme ve 16 milyondan fazla çalışanı dahil ettiği analizleri ile kurum kültürü alanında dünyada gerçekleştirilen en geniş çaplı araştırma olma özelliğini taşıyan Great Place To Work® Enstitüsü de çalışan deneyimleri analizi sonucunda, sağladığımız yüksek güven kültürü ile şirketimize Great Place to Work® Certified unvanını layık görmüştür.

Ulaştığımız hedeflerin, kazandığımız başarıların arkasında her zaman takım ruhu ile çalışan ekibimiz vardır. “Doğru işe doğru insan” felsefesini benimser ve tüm insan kaynakları süreçlerimizde bu felsefe ile hareket ederiz. Şirketimiz, dünya çapında geçerliliği ve güvenilirliği kanıtlanmış iş değerlendirme ve ücretlendirme modeli kullanmaktadır. Bu model, nesnel, şeffaf, eşitlik ve hakkaniyet ilkesine dayalı, yapılan işe göre pozisyon bazlı ücretlendirmeyi esas alan bir ücret modelidir. Her yıl piyasa verilerini takip ederek ücret politikamızı belirleriz. Pozisyonların iş değerlendirmesi sonucunda adil ücret yönetimini sağlamayı ve sürdürmeyi amaçlarız. Başarıyı, ölçümlenen performans ve sergilenen yetkinliklerle değerlendirir ve ödüllendirmeyi başarıya dayalı olarak yapmayı hedefleriz. Çalışanlarımızın performanslarını iyileştirmeleri ve yetkinliklerini geliştirmeleri için sürekli olarak destek veririz.

İnsan kaynakları politikamızın temelinde yer alan en önemli özelliklerden biri de “Herkese adil gelişim fırsatları” ilkesidir. Çalışanlarımıza huzurlu bir çalışma ortamı ve mutlulukla yürünecek bir kariyer yolculuğu planlarız. En büyük enerji kaynağımız olan ekibimizde, geleceğimizin teminatı olan gençlerimize ve alanında uzman çalışanlara yer veririz.

Dinamik, çağdaş ve takım ruhu ile çalışan uzman ekibimizle daima en iyi müşteri deneyimini hedefler ve ulaştığımız her hedefle kendimize daha büyük hedefler yaratırız. Sektörde yer alan rekabet ortamında elde ettiğimiz başarıları insan kaynağımızın nitelikli ve uzman yapısına bağlarız.


İş Başvurusu

Sepaş Enerji İnsan Kaynakları Departmanı, işe alım sürecinde kendi alanında uzman veya uzmanlaşmaya aday, potansiyel sahibi, iyi eğitimli ve şirketin hedefleri doğrultusunda hareket edebilecek adaylara odaklanmaktadır. Siz de Sepaş Enerji ailesine katılarak gücümüze güç katmak istiyorsanız www.kariyer.net üzerinden başvurunuzu yapın ve ailemizin bir parçası olmak için ilk adımı atın.