FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER
FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER

Kariyer

kariyer

Ulaştığımız hedeflerin, kazandığımız başarıların arkasında her zaman takım ruhu ile çalışan ekibimiz vardır. “Doğru işe doğru insan” felsefesini benimser ve tüm insan kaynakları süreçlerimizde bu felsefe ile hareket ederiz. Ücret politikamızın en önemli kriteri performans ve yetkinliktir. Çalışanlarımızın performanslarını iyileştirmeleri ve yetkinliklerini geliştirmeleri için sürekli olarak destek veririz.

İnsan kaynakları politikamızın temelinde yer alan en önemli özelliklerden biri de “Herkese Eşit Fırsat” ilkesidir. Çalışanlarımıza huzurlu bir çalışma ortamı ve mutlulukla yürünecek bir kariyer yolculuğu planlarız. En büyük enerji kaynağımız olan ekibimizde, geleceğimizin teminatı olan gençlerimize ve alanında uzman çalışanlara yer veririz.

Dinamik, çağdaş ve takım ruhu ile çalışan uzman ekibimizle daima en iyi müşteri deneyimini hedefler ve ulaştığımız her hedefle kendimize daha büyük hedefler yaratırız. Sektörde yer alan rekabet ortamında elde ettiğimiz başarıları insan kaynağımızın nitelikli ve uzman yapısına bağlarız.

Temel Yetkinliklerimiz

Çözüm Üretme

Vizyon ve misyonumuz doğrultusunda ihtiyaçlara en uygun, etkin insan kaynakları stratejisi ve politikasını uygulamak.

Değişime Açıklık

Küresel ve rekabetçi piyasa ortamında doğru insan kaynakları metotlarını uygulayarak, müşterilerimize daha etkin hizmet veren bir anlayışla çalışmak.

Çalışanlarımız için mutlu olacakları ve kariyer beklentileri doğrultusunda kendilerini geliştirebilecekleri bir çalışma ortamı yaratmak.

İnsan Kaynakları Stratejilerimiz

  • Çalışan yeterliliğini oluşturmak,
  • Takım çalışması ve iş birliği kültürünü oluşturmak,
  • Performansı özendirmek ve yönetmek,
  • Doğru işgücünü oluşturmak,
  • Gelecekteki yöneticilerimizi hazırlamaya bugünden başlamak,
  • Çalışanlara eğitim yatırımı yapmak,
  • Çalışanların işlerine inanmasını sağlamak,
  • Çalışan verimliliğini arttırmak,
  • Çalışanların şirket stratejileriyle yöndeşliğini sağlamak,
  • Etkili işe alma yöntemleri geliştirmek.

Hedefimiz

Küresel dünyadaki her türlü gelişmeyi izleyerek edindikleri bilgi birikimini işe yansıtan uzman, yönetici ve geleceğin liderlerini yetiştirmek öncelikli hedefimizdir.

İş Başvurusu

Sepaş Enerji İnsan Kaynakları Departmanı, işe alım sürecinde kendi alanında uzman veya uzmanlaşmaya aday, potansiyel sahibi, iyi eğitimli ve şirketin hedefleri doğrultusunda hareket edebilecek adaylara odaklanmaktadır. Siz de Sepaş Enerji ailesine katılarak gücümüze güç katmak istiyorsanız www.kariyer.net üzerinden başvurunuzu yapın ve ailemizin bir parçası olmak için ilk adımı atın.

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.