SSS

Kullanım yerinin bir önceki takvim yılı veya içinde bulunulan yıldaki elektrik tüketimi 2400 kwh’in üzerinde olan (ortalama aylık olarak 82 TL elektrik faturası ödeyen elektrik kullanıcıları serbest tüketici olabilirler.)

Bir önceki elektrik tedarikçinize borcunuz olsa bile Sepaş Enerji ile serbest tüketici sözleşmesi imzalayabilirsiniz.

Elektrik hatları ile ilgili tüm arıza, kesinti, bakım ve sayaç okuma konularında tek yetkili kurum, bağlı olduğunuz elektrik dağıtım şirketidir. Mevcut bağlantı şeklinizde bir değişiklik olmayacağı için teknik konularda bağlı olduğunuz dağıtım şirketi ile iletişime geçebilirsiniz. Ancak, Sepaş Enerji dağıtıcı firma ile olan her türlü ihtiyacınızda yanınızda olacaktır.

Faturanızla ilgili gerçekleşecek tek değişiklik satış sözleşmesinde belirtilen oranlarda birim fiyata yansıtılacak olan indirimdir.

Elektriğinizi daha avantajlı fiyatlarla indirimli olarak kullanabilirsiniz.

Görevli tedarik şirketiniz, faturalarınızdan veya dağıtım şirketinize başvurarak öğrenebilirsiniz.

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.