Sepaş Enerji, Elektrik Tedarik Hizmetleri - Şirket Profili
FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER
FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER

Şirket Profili

Köklü Kurumsal Birikimden Türkiye’nin Enerji Geleceğine

Sepaş Enerji, Türkiye’nin önde gelen sanayi gruplarından olan Akkök Holding ve CEZ Group stratejik ortaklığı ile Bolu, Düzce, Kocaeli ve Sakarya’nın EPDK tarafından yetkilendirilen resmi elektrik tedarikçisidir. Sepaş Enerji tüm Türkiye’de büyük sanayi, sağlık ve kamu kuruluşlarının da aralarında bulunduğu yaklaşık 4 milyon kişiye elektrik tedarik hizmeti sağlamaktadır. Hizmet bölgelerinin pazar liderliğini sürdürme hedefi, yenilikçi yaklaşımı ve katma değerli hizmetlerle ulusal düzeyde bilinen bir şirket olma vizyonuyla; ,üstün kalite, hız, güven, uzmanlık ve müşteri memnuniyeti ilkeleri çerçevesinde hizmet vermektedir.

Yönetim Kurulu

 • Business Image

  Özlem Ataünal

  Başkan
 • Business Image

  Petr Dokladal

  Üye
 • Business Image

  Serhan Gencer

  Üye
 • Business Image

  Hakan Çağrı Poyraz

  Üye
 • Business Image

  Ondrej Dvorak

  Başkan Vekili
 • Business Image

  Serhat Ergin Baykara

  Üye
Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.