popup-logo

Sepaş Cebinde

Sepaş Enerji

İNDİR - App Store'da

Görüntüle
ONLINE RANDEVU FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER
ONLINE RANDEVU FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER

Faaliyetlerimiz

Hayatın Her Anına Işık Tutan Hizmet Anlayışı

Enerji yaşamımızın her anında, baktığımız her köşede...

Sepaş Enerji olarak sorumlu olduğumuz hayati hizmetin ve bu hizmetin günlük hayatta dokunduğu farklı noktaların bilincindeyiz. Bu geniş ölçekte; 4 milyonluk portföyümüzü ve tüm paydaşlarımızı içine alan geniş bir ilişki ve iletişim ağı kurmak için çalışmakta, toplumun tüm bileşenlerine ulaşmak için yolumuzda emin adımlarla yürümekteyiz.

Çalışanlarımızı sektörün ve modern zamanın bir gereği olarak sürekli daha donanımlı kılıp, hizmet ve satış alanındaki uzmanlığımızı ve dinamizmimizi, yüksek müşteri memnuniyetine ve yenilikçi çözümlere dönüştürmeye devam etmekteyiz. Hissedarlarımızın uluslararası deneyimini yerel ihtiyaçlar doğrultusunda değerlendirmekte, birikimlerini ise ülke genelinde müşteri memnuniyetini daima daha ileriye taşımak için kullanmaktayız.

Vizyonumuz

Bölgemizde pazar hakimiyetini sürdürmek ve ulusal düzeyde bilinen bir şirkete dönüşmek.

Misyonumuz

Kaynakları verimli şekilde kullanarak müşterilerimize yenilikçi hizmet ve çözümler sunmak, paydaşlarımızın memnuniyetini en üst düzeye taşımak.

Temel Değerlerimiz

  • Çeviğiz
  • Sonuç Odaklıyız
  • Yenilikçiyiz
  • Müşteri Odaklıyız
  • Etik davranırız
Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; vel ante a orci tempus eleifend ut.