Sepaş Enerji - Sepaş Enerji Yurt Genelinde Hizmete Odaklandı
FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER
FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER

Sepaş Enerji, Yurt Genelinde Hizmet Vermeye Odaklandı

12

Sepaş Enerji kurulduğu 2013 yılından bu yana Türkiye sanayisinin kalbini oluşturan Kocaeli, Gebze, Sakarya, Bolu ve Düzce'de edindiği tecrübeyle tüm Türkiye’de mesken, kobi, işletme ve sanayi abonelerine indirimli elektrik satışı yapıyor.

Bugün toplamda 1,5 milyon aboneye hizmet veren Sepaş Enerji’nin müşteri portföyü arasında tekstilden, otomotive, turizmden, akaryakıta, çeşitli üretim ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren birçok şirket yer alıyor.

Sepaş Enerji, hizmet verme hedefiyle enerji ihtiyaçları konusunda müşterilerini dinlemekte ve onlara özel çözümler üretmektedir.

Gerek kurumsal, gerekse bireysel müşterilerin enerji tüketimini ve ihtiyaçlarını dikkate alarak hazırlanan tarifler ile aylık faturası 125 TL’nin üzerinde olan serbest tüketicileri indirimli elektrik avantajından yararlandıran Sepaş Enerji, Türkiye’nin dört bir yanındaki tüketicilere ülke çapında yaygın bir satış ekibi ile hizmet veriyor.

Elektrik perakende sektörünün Türkiye’de giderek geliştiğine dikkat çeken Sepaş Enerji Genel Müdürü Ondrej Safar “Türkiye’de serbest tüketici limiti düştükçe pazar büyüyor, pazara penetre olan şirketlerin sayısı da gün geçtikçe artıyor ve rekabet kızışıyor. Sepaş Enerji olarak stratejilerimizi oluştururken, elektrik kullanıcılarının görüşleri, talep ve ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak müşteri segmentlerine ve bu segmentlerin ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirdiğimiz ürün ve çözümler ile rekabet üstünlüğümüzü koruduğumuza inanıyorum” dedi.

Safar, Türkiye’de serbest tüketicilerin aylık 125 TL limitini aştıkları takdirde elektrik tedarikçilerini kendilerinin seçebileceği konusunda henüz tam anlamıyla bilgi sahibi olmadıklarının da altını çizerek “Elektrik hizmeti hala bir kamu hizmeti olarak algılanıyor. Oysa aylık 125 TL’yi geçen tüm kulanıcılar, buna meskenler de dahil, arzu ettikleri enerji şirketinden indirimli elektrik alabilirler. Sepaş Enerji olarak bayilerimiz, tanıtım kampanyalarımız ve eğitimlerimizle tüketicileri bu konuda bilinçlendirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.   

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.