popup-logo

Sepaş Cebinde

Sepaş Enerji

İNDİR - App Store'da

Görüntüle
ONLINE RANDEVU FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER
ONLINE RANDEVU FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER

Sepaş Enerji’ye Kadın İstihdamı Ödülü

seopas-haber

Sepaş Enerji’ye İzmit Belediyesi ve İŞKUR tarafından en fazla kadın istihdamı sağlayan kuruluşların ödüllendirdiği törende yüzde 43’lük kadın çalışan oranıyla plaket verildi.

İzmit’te düzenlenen ödül törenine İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, İŞKUR Bölge Müdürü Ulvi Yılmaz katıldı. Törene Sepaş Enerji’yi temsilen Yönetim Destek Müdürü Pelin Ağar Kurtuluş ve İnsan Kaynakları müdürü Hasan Kayış katıldı.

Ödülünü İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ın elinden alan Yönetim Destek Müdürü Pelin Ağar Kurtuluş, “Kadın çalışanların iş hayatında daha fazla yer edinmesine yönelik çabamızı sürdürüyoruz. Şirketimizin yarısına yakını kadın çalışanlarımızdan oluşuyor. Bu oldukça yüksek bir rakam. Hedefimiz önümüzdeki yıl bu sayıyı eşitlemek olacak. İzmit Belediyesi ve İŞKUR’a bu anlamlı ödül için Sepaş Enerji adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Törende istihdama katkı sağlayan 41 işletmeye plaket verildi.

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.