popup-logo

Sepaş Cebinde

Sepaş Enerji

İNDİR - App Store'da

Görüntüle
ONLINE RANDEVU FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER
ONLINE RANDEVU FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER

Sepaş Enerji’ye Dijital Dönüşüm Ödülü

30-ocak,

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Oracle Enerji Zirvesi'nde, 'Enerji Sektörü Dijital Dönüşüm Ödülleri' sahiplerini buldu. Törenin açılış konuşmasını EPDK Başkan Yardımcısı Mehmet Ertürk yaptı. Zirvede elektrik, su ve doğalgaz şirketlerinin dijitalleşme ve akıllı şebeke yönetimi yatırımları konuları ele alındı.

17 Ocak’ta İstanbul’da yaklaşık 400'den fazla sektör yöneticisinin katılımıyla gerçekleşen 3. Oracle Enerji Zirvesi'nde, Sepaş Enerji de ödüle layık görüldü. Doğru bir teknoloji yatırımı ile tüm kritik operasyonların Oracle Exadata üzerinde canlıya geçirilmesiyle sağlanan teknolojik dönüşüm projesiyle Sepaş Enerji, Dijital Dönüşüm Ödülü’nü almaya hak kazandı. Kendi kategorisinde ilk referans proje örneği olan proje ile ilgili ödülü Sepaş Enerji adına Bilgi Teknolojileri Müdürü Kadir Sakarya aldı.

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.