popup-logo

Sepaş Cebinde

Sepaş Enerji

İNDİR - App Store'da

Görüntüle
ONLINE RANDEVU FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER
ONLINE RANDEVU FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER

Sepaş Enerji’de üst düzey atama

Üst Düzey Atama Ebru Şahan-1709

Türkiye’nin önde gelen enerji tedarik şirketi Sepaş Enerji’de Kurumsal Gelişim ve Satın Alma Grup Müdürü olarak görev yapan Ebru Şahan, Kurumsal Gelişim ve Satın Alma Direktörü olarak atandı.

Konutlardan, ticarethane ve sanayi kuruluşlarına dek uzanan geniş yelpazede Türkiye genelinde 4 milyon kişiye elektrik hizmeti sağlayan Sepaş Enerji’den yeni yılda atama haberi geldi. 2018’in mayıs ayından bu yana Kurumsal Gelişim ve Satın Alma Grup Müdürü olarak çalışan Ebru Şahan’ın 1 Ocak 2021 itibarıyla Kurumsal Gelişim ve Satın Alma Direktörü olarak atadığı açıklandı.

Ebru Şahan kimdir?

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu Ebru Şahan, Sabancı Üniversitesi Liderlik Programı’na katılarak profesyonel koçluk, mentorluk ve altı sigma kara kuşak eğitimi aldı. Vestel Elektronik’te Yurtdışı Satın Alma Mühendisi olarak başlayan Şahan’ın kariyerinde sırasıyla Ford Otosan Kocaeli Fabrikası Satın Alma Mühendisliği, Sabancı Holding Lastik Takviye ve Otomotiv Grubu Ortak Hizmetler biriminde Sistem Geliştirme Uzmanlığı, Kordsa Global’de Kalite Güvence Müdürlüğü ve Erdemir Grup’ta İnsan Kaynakları Müdürlüğü bulunuyor. Şahan, Professional Women’s Network Derneği üyeliğinin yanı sıra, çeşitli sivil toplum kuruluşlarının projelerinde mentorluk görevi üstleniyor.

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.