popup-logo

Sepaş Cebinde

Sepaş Enerji

İNDİR - App Store'da

Görüntüle
ONLINE RANDEVU FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER
ONLINE RANDEVU FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER

Sepaş Enerji Gönüllüleri Köy Okulunun Kütüphanesini Yeniledi

26-subat-2

Gönüllü çalışmalarıyla dikkat çeken Sepaş Enerji Gönüllüleri, Gebze’nin Kargalı köyünde bulunan Kargalı İlkokulu’nun kütüphanesini yeniledi. 

Sepaş Enerji Gönüllüleri, geçtiğimiz yıl çalışanların katılımıyla düzenlendiği iki kermesten elde ettiği geliri okul kütüphanesinin yenilenmesi için kullandı. Sepaş Enerji Gönüllüleri taşımalı sistemle 8 köyün çocuklarının eğitim gördüğü Kargalı İlkokulu’nun kütüphanesini baştan yarattı. Gebze’nin en uzak köyü olan Kargalı’da tüm kitapları tek tek çocukların okuyabileceği şekilde tasnifleyen gönüllüler kütüphane mobilyalarını da yenileyerek çocuklara istedikleri çalışma ortamını elleriyle hazırladı. 

Kütüphanenin açılışını Sepaş Enerji Genel Müdürü Ondrej Safar gerçekleştirirken, Okul Müdürü Reşat Bilir, “Sizlere ne kadar teşekkür etsem az. Benim çocuklarıma ışık oldunuz. Onları çok mutlu ettiniz. Biz de sizlere başarılar diliyoruz” dedi. Gönüllüler kütüphane açılışında getirdikleri küçük hediyelerle de çocukları sevindirdi.

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.