popup-logo

Sepaş Cebinde

Sepaş Enerji

İNDİR - App Store'da

Görüntüle
ONLINE RANDEVU FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER
ONLINE RANDEVU FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER

Sepaş Enerji, Fastpay ile Güçlerini Birleştiriyor

sepas-fastpay-basin

DenizBank ve Sepaş Enerji işbirliğiyle fastPay ile elektrik faturası ödemelerinde yüzde 10 daha az ödeme avantajı

Kocaeli, Sakarya, Bolu ve Düzce’de 1,7 milyon müşteriye hizmet veren Sepaş Enerji, Denizbank ile iş birliğine imza attı. Elektrik fatura ödemesini Denizbank fastPay uygulaması üzerinden gerçekleştiren müşteriler, fatura tutarlarının yüzde 10’unu geri alabilecek.  

Sepaş Enerji, faaliyet bölgesi olan Kocaeli, Sakarya, Bolu ve Düzce’deki vatandaşlara sunduğu hizmetlerin yanı sıra sağladığı kolaylıklarla da fark yaratmaya devam ediyor. Denizbank ile yapılan iş birliği kapsamında  Sepaş Enerji DenizBank müşterisi olsun ya da olmasın, mevcut fatura tutarını fastPay aracılığıyla ödemeleri durumunda hem 10 TL’ye kadar iade hem de sıfır komisyon avantajından yararlanabiliyor; söz konusu indirim tutarı kullanıcının fastPay bakiyesine yükleniyor. Kullanıcılar diledikleri kredi kartını fastPay’e bağlayarak ya da fastPay bakiyelerine para yükleyerek faturalarını 7/24 kolaylıkla ödeyebiliyorlar. Hâlihazırda fastPay’i olmayan kullanıcılar ise uygulamayı indirerek tüm avantajlarından faydalanabiliyor.

Konuyla ilgili Sepaş Enerji Genel Merkezi’nde gerçekleşen imza törenine Sepaş Enerji Genel Müdürü Hakan Çağrı Poyraz ve Denizbank Grup Müdürü Lütfi Akbulut, Sepaş Enerji Pazarlama Müdürü Oya Seçkinler, Denizbank Bölüm Müdürü Emine Talay Turan  katıldı.

1 Ocak 2019’da başlayarak 31 Aralık 2019’a kadar devam edecek kampanya kapsamında elektrik faturalarını fastPay uygulaması üzerinden ödeyen Sepaş Enerji müşterileri için faturalarının yüzde 10’una denk gelen tutar, fatura ödemesini takip eden 1 hafta içerisinde fastPay bakiyelerine geri yüklenecek.

İmza töreninde konuşan Sepaş Enerji Genel Müdürü Hakan Çağrı Poyraz yeni uygulamaya ilişkin şunları söyledi: “Sepaş Enerji olarak, müşterilerin hayatlarını kolaylaştıracak yeni uygulamaları hayata geçirmeye özen gösteriyoruz. Denizbank ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği kapsamında da müşterilerimizin üzerindeki fatura yükünü hafifletmeyi hedefledik.

fastPay’in, sunduğu özellikler, işbirlikleri ve kampanyalarla kullanıcılarına önemli faydalar sağladığına dikkat çeken DenizBank Elektronik Para ve Ödeme Sistemleri Grup Müdürü Lütfi Akbulut şöyle konuştu; “DenizBank olarak hizmetlerimizi müşterilerimize her zaman teknolojinin son olanakları ile götürmeye, sektörümüzde çığır açan uygulamaları hayata geçirmeye odaklanıyoruz. Bu doğrultuda fastPay üzerinden kredi kartı ile yapılan tüm fatura ödemelerine 0 (sıfır) komisyon avantajımızı, şimdi de sektörde bir ilk olan daha az ödeme kampanyalarımızla devam ettiriyoruz. Sepaş Enerji ile yaptığımız anlaşma sayesinde vatandaşlarımız fatura ödemelerini fastPay ile diledikleri zaman, diledikleri yerde rahatça yapmanın yanı sıra, %10 daha az ödeme avantajından yararlanabilecekler. 2019 yılı boyunca sürecek kampanyamız kapsamında, bir fatura döneminde 10 TL’ye kadar iade faydası sağlayarak kullanıcılarımızın aile ekonomilerine katkıda bulunmuş olacağız. fastPay ile fatura ödemelerinde başlattığımız kullanıcı faydasına odaklı çalışmalarımız artarak devam edecek.”

Elektrik faturalarını fastPay üzerinden ödeme hakkında:

Kampanyaya katılabilmek için müşterilerin tek yapması gereken fastPay uygulamasını cep telefonuna yüklemek ve Sepaş Enerji faturalarını fastPay hesabı üzerinden ödemek.

fastPay’e kaydolduktan sonra Sepaş Enerji fatura ödemesini gerçekleştirmek için de “Fatura ve Ödemeler” menüsünde yer alan “Elektrik” alt sekmesinin ve “Kurum Seçiniz” hanesinde yer alan Sepaş Enerji’nin seçildikten sonra sözleşme hesap numarasının girilmesi yeterlidir.

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.