popup-logo

Sepaş Cebinde

Sepaş Enerji

İNDİR - App Store'da

Görüntüle
ONLINE RANDEVU FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER
ONLINE RANDEVU FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER

KOİF’19’nun ilk gününde Sepaş Enerji’ye yoğun ilgi

Sepas-koif

Bolu, Düzce, Sakarya ve Kocaeli’nde 1,7 milyon müşteriye hizmet sunan Sepaş Enerji, katıldığı bölgenin en büyük insan kaynakları etkinliği olan Kocaeli İnsan Kaynakları İstihdam Fuarı ve Kariyer Günleri’nin ilk gününde katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

Sepaş Enerji, şirket bünyesindeki çalışanlarına yönelik kariyer fırsatlarını iyileştirmek için Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD)ile de iş birliğini sürdürüyor. Sepaş Enerji’nin bu doğrultuda eşitlik ve fırsat eşitliği temalı hazırladığı standı binlerce ziyaretçi tarafından ziyaret edildi. Standı ziyaret edenler Sepaş Enerji’nin Fırsat Eşitliği Politikası hakkında bilgi alarak, Sepaş Enerji’de çalışma hayatına dair merak ettiklerini sordular.

Kocaeli Valiliği koordinatörlüğünde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı, Kocaeli Üniversitesi Rektörlüğü, Gebze Teknik Üniversitesi Rektörlüğü, Kocaeli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kocaeli Ticaret Odası Başkanlığı ve Kocaeli Sanayi Odası Başkanlığı ile birliğinde 4 – 6 Nisan 2019 tarihleri arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenlenen olan fuara XXX Bakanı da katılım gösterdi.

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.