popup-logo

Sepaş Cebinde

Sepaş Enerji

İNDİR - App Store'da

Görüntüle
ONLINE RANDEVU FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER
ONLINE RANDEVU FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER

Kadın İstihdamına Destek Olan Sepaş Enerji’ye Ödül

8-mart-3

Sepaş Enerji, İzmit Belediyesi ve Kocaeli İŞKUR tarafından en fazla kadın istihdamı sağlayan kuruluşların ödüllendirdiği törende onurlandırıldı. Sepaş Enerji yüzde 39’luk kadın çalışan oranıyla en fazla kadın çalışana sahip kurumlardan biri oldu.  

İzmit Sanat Galerisi’nde düzenlenen ödül töreninde Sepaş Enerji adına ödülü Sepaş Enerji Pazarlama Müdürü Oya Seçkinler ve Sepaş Enerji İnsan Kaynakları Müdürü Hasan Kayış aldı. Ödülü İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ın elinden alan Oya Seçkinler, “Kadınların üretime katılmasına büyük önem veren bir şirkette çalıştığım için gurur duyuyorum. İzmit Belediyesi’ne de düzenledikleri bu anlamlı etkinlik için teşekkür ederim” diye konuştu.

 Törende kadın istihdamına katkı sağlayan 41 işletmeye plaket verildi.

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.