popup-logo

Sepaş Cebinde

Sepaş Enerji

İNDİR - App Store'da

Görüntüle
ONLINE RANDEVU FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER
ONLINE RANDEVU FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER

İstanbul Oyuncak Müzesi Sergisi Kocaeli’ne geliyor

seopas-haber

Sunay Akın’ın 20 yılda 40’ı aşkın ülkedeki koleksiyonerlerden, antikacılardan ve açık artırmalardan satın aldığı oyuncaklarla kurulan İstanbul Oyuncak Müzesi’nin en özel eserleri Türkiye genelinde 1,6 milyon müşteriye hizmet veren Sepaş Enerji aracılığıyla Kocaeli’nde sergilenmeye hazırlanıyor. Dünya tarihini daha eğlenceli, daha akılda kalıcı bir öğrenme yöntemi ile ziyaretçilere sunan, üç kuşağın bir arada vakit geçirebileceği ve ortak mutluluğu paylaşabileceği sergi, 1700’lü yıllardan günümüze oyuncak tarihinin en gözde örneklerini sunuyor. Oyuncakların insanlık tarihiyle beraber gelişimini anlatan İstanbul Oyuncak Müzesi Sergisi, 7 – 18 Ekim tarihleri arasında,  Kocaeli Symbol AVM’de ücretsiz olarak sergilenecek. Oyuncak Müzesi Sergisi, Kocaeli’nin ardından Sakarya, Düzce ve Bolu’da da ziyaretçilerle buluşacak.

Türkiye’nin dört bir yanında elektrik perakende satış hizmeti veren Sepaş Enerji, 7 – 18 Ekim tarihleri arasında Kocaeli halkını Symbol AVM’de Oyuncak Müzesi Sergisi ile buluşturmaya hazırlanıyor. Şair/yazar Sunay Akın tarafından kurulan Oyuncak Müzesi, 1700’lü yıllardan günümüze insanlık tarihinin gelişimini oyuncaklar aracılığıyla anlatıyor. Oyuncak Müzesi Sergisi, Kocaeli’nin ardından Sakarya, Düzce ve Bolu’da da sergilenecek.

Kocaeli’nde yüz yıllık geçmişe sahip oyuncakların sergileneceği Oyuncak Müzesi Sergisi,  üç kuşağın bir arada keyifle vakit geçirebileceği ve ortak mutluluğu paylaşabileceği bir alternatif olacak. Ziyaretçiler, ilk uzay temalı oyuncakların 1920’li yıllarda Amerika’da üretilmesiyle 1969’da Amerika’nın aya çıkması arasındaki güçlü bağlantıyı keşfedecek, 1700’lü yıllarda Almanya’da ortaya çıkan bebek evi kültürünün en seçkin örneklerinden tahta kamyonlara, sesten hızlı giden Concorde uçaktan ulaşımın tarihine kadar pek çok döneme tanık olma şansı da yakalayacak. Sergide ayrıca 2. Dünya Savaşı’ndan sonra Japonya’da içine konulan piller ile teknolojik devrimin başlangıcı sayılan oyuncak örnekleri de gösterilecek. Oyuncak Müzesi Sergisi’nde yer alacak ‘Türk Malı’ oyuncaklar ise hatıralarda derin izler bırakan örnekleriyle ziyaretçileri nostaljik bir yolculuğa çıkaracak. 

Sepaş Enerji tarafından Kocaeli Symbol AVM’de sergilenecek Oyuncak Müzesi Sergisi, 7 – 18 Ekim tarihlerinde 10.00 – 22.00 saatleri arasında ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek. Oyuncak Müzesi Sergisi, 20 – 29 Ekim tarihleri arasında Sakarya’da Sedirvan AVM’de, 31 Ekim – 12 Kasım tarihleri arasında Düzce’de Krempark AVM’de ve 14 – 26 Kasım tarihleri arasında da Bolu’da 14 Burda AVM’de sergilenecek.

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.