popup-logo

Sepaş Cebinde

Sepaş Enerji

İNDİR - App Store'da

Görüntüle
ONLINE RANDEVU FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER
ONLINE RANDEVU FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER

“Doğanın Enerjisi”ni Fotoğrafa En İyi Yansıtan Coşkun Aral’ın Öğrencisi Olacak

doga-enerji

Hayatın her alanına ışık tutmak için yola çıkan Sepaş Enerji, insanın doğayla ilişkisini hatırlatmak için “Doğanın Enerjisi” temalı fotoğraf yarışması düzenliyor. İnsanın enerjisini doğadan aldığından yola çıkan Sepaş Enerji, doğayla bütünleşmiş insan manzaralarından, enerji verimliliğini gözeten hayatlara, insan eliyle tahrip edilen doğal yaşama kadar, insan ve doğa arasındaki ilişkiyi farklı açılardan ele alan fotoğrafları bekliyor. Duayen fotoğrafçı Coşkun Aral’ın önderliğinde düzenlenen fotoğraf yarışmasında, doğanın insanlığa verdiği enerjiyi fotoğraf sanatıyla en iyi anlatan üç kişi özel ödüllerin sahibi olacak.

1 Nisan – 20 Mayıs tarihleri arasında Kocaeli, Bolu, Düzce ve Sakarya’da ikamet eden 18 yaşından büyük kişilerin katılabileceği yarışmayı kazanan ilk üç kişi Coşkun Aral ile birlikte Eylül ayında Kapadokya’ya giderek Coşkun Aral’dan fotoğraf sanatının inceliklerini öğrenme fırsatı yakalayacak. 2 gece 3 günü Kapadokya ziyareti ile Coşkun Aral’dan birebir ders alma imkanının yanı sıra birinciye üç bin TL, ikinciye iki bin TL ve üçüncüye bin TL para ödülü de verilecek. Seçilen fotoğraflar Kocaeli, Sakarya, Düzce ve Bolu’da sergilenecek.

Her katılımcının en fazla 4 fotoğrafla katılabileceği yarışmaya katılımcılar telefonla çekilen fotoğraflarıyla da yarışmaya başvurabiliyor. Fotoğraflar da aranan teknik kısıtlar ise sadece fotoğrafların jpg/jpeg formatında, 150-300 dpi ve 7-12 sıkıştırma kalitesinde, kısa kenar en az 1920 piksel olması ve boyutlarının 2 Mb ile 6 Mb arasında olması.

Yarışma koşullarıyla ilgili detaylı bilgiye www.sepas.com.tr adresinden ulaşılabilir.

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.