7/24 ÇAĞRI MERKEZİ
444 5 186

*Arama yapabilmek için en az 3 harf yazmalısınız.

Sepaş Enerji’nin Samsun Ofisi Açıldı

samsun

Kocaeli, Gebze, Sakarya, Bolu ve Düzce’de toplam 1,5 milyon müşterisi bulunan Sepaş Enerji, Samsun Ofisini 16 Mart Çarşamba günü İstiklal Caddesi’nde açtı.

2013 yılından bu yana mesken, kobi, işletme ve sanayi abonelerine indirimli elektrik satışı yapan, danışmanlık vererek, satış esnasında ve sonrasında tüketicilerin her türlü talep, sorun ve önerilerine uzman bir kadro ve sağlam altyapıyla cevap veren Sepaş Enerji, görevli tedarik alanı dışındaki ilk yerleşik ofisini Samsun’da açtı.

Kurulduğu günden bu yana, müşterilerine kaliteli hizmet sağlamak amacıyla hareket eden Sepaş Enerji, yüksek müşteri memnuniyeti hedefi doğrultusunda sunduğu yenilikçi çözümleri, son uygulamaları ve ihtiyaca yönelik hazırlanan tarife seçenekleriyle artık Samsun’a da hizmet veriyor. 

Samsun Ofisi açılışında konuşan Genel Müdür Ondrej Safar, ‘’Sepaş Enerji, elektrik perakende sektörünün önemli oyuncularından biri. Türkiye sanayisinin kalbini oluşturan Kocaeli, Gebze, Sakarya, Bolu ve Düzce'de görevli tedarik şirketi olarak edindiğimiz tecrübe ve başarılarımız ortadadır. Türkiye’de görevli tedarik alanımız dışında ilk ofisimizi Samsun’da açmaktan mutluluk duyuyoruz.  ’’ dedi.

Safar yaptığı konuşmada, Sepaş Enerji’nin toplamda 1,5 milyon müşteriye hizmet sunduğunu belirterek, hedeflerinin ülke genelinde daha çok müşteriyi yenilikçi çözümleri ile buluşturmak olduğunu da dile getirdi.

Sepaş Enerji’nin Samsun Ofisi, İlkadım İlçesi, Bahçelievler Mahallesi, İstiklal Caddesi’nde adresinde hizmete girdi.

Sepaş Enerji Hakkında

Türkiye’de her geçen gün gelişerek büyüyen “elektrik perakende satış” sektörünün önemli oyuncularından Sepaş Enerji, Türkiye’nin önde gelen sanayi gruplarından Akkök Şirketler Grubu ile Avrupa’nın lider enerji şirketlerinden CEZ Grubu’un oluşturduğu AkCez ortak girişimi bünyesinde hizmet vermektedir. Sepaş Enerji, Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerine hizmet verme hedefiyle çalışma alanını her geçen gün genişletmektedir.

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.