popup-logo

Sepaş Cebinde

Sepaş Enerji

İNDİR - App Store'da

Görüntüle
ONLINE RANDEVU FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER
ONLINE RANDEVU FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER

Tarifeler

Elektrik Faturalarına Esas Tarife Tablolarına nereden ulaşabilirim?

01.07.2022 tarihi itibariyle Serbest Olmayan ve Son Kaynak Tedariki kapsamında olup 50 milyon kWh’in altında olan mesken tüketiciler, 7 milyon kWh’in altında olan tarımsal sulama tarifesindeki tüketiciler ve 1 milyon kWh’in altında diğer tüketiciler için yayınlanan tarife bilgisi;

Güncel tarife bilgisine EPDK internet sitesindeki "Elektrik Faturalarına Esas Tarife Tabloları" ile buradan ulaşabilirsiniz.

01.07.2022 tarihi itibariyle Son Kaynak Tedariki kapsamında olup 50 milyon kWh’in üstünde olan mesken tüketiciler, 7 milyon kWh’in üstünde olan tarımsal sulama tarifesindeki tüketiciler ve 1 milyon kWh’in üstünde olan diğer tüketiciler için yayınlanan tarife bilgisi;

Son Kaynak Tedarik Tarifesinin Düzenlenmesi Hakkında Tebliğ’in yüksek tüketimli tüketicilere ilişkin son kaynak tedarik tarifesi ile ilgili maddesine buradan ulaşabilirsiniz.

Engellilere yönelik bir tarifeniz var mı?

Engelli vatandaşlarımıza yönelik ayrı bir tarifemiz bulunmamaktadır.

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; vel ante a orci tempus eleifend ut.