*Arama yapabilmek için en az 3 harf yazmalısınız.

Sepaş Enerji Tarifeleri

enerjik-tarife-sepas

SEPAŞ ENERJİ’DEN İNDİRİMLİ ELEKTRİK TARİFELERİ

Aylık ortalama elektrik faturanız 82 TL ve üzerinde ise Sepaş Enerji ile serbest tüketici sözleşmesi imzalayarak size özel indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Serbest Tüketici Kimdir?

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından belirlenen limit üzerinde elektrik tüketiminde bulunan elektrik kullanıcıları serbest tüketici olma hakkına haizdir. 2017 yılı için belirlenen serbest tüketici limiti 2.400 kWh’dir. Ortalama aylık 82 TL ve üzeri elektrik faturası ödeyen elektrik kullanıcıları diledikleri firma ile serbest tüketici sözleşmesi imzalayabilirler.

İndirimli Elektrik Fırsatından Nasıl Yararlanmaya Başlayabilirim?

Sepaş Enerji ile serbest tüketici sözleşmesi imzalayan ve EPDK tarafından belirlenen serbest tüketicilik koşullarını sağlayan elektrik kullanıcıları ödedikleri fatura tutarına göre  Sepaş Enerji tarafından oluşturulan  ayrıcalıklı tarifelerden yararlanabilirler.                                                      

İndirimli Elektrik Fırsatından Ne Zaman Yararlanmaya Başlayabilirim?

İndirimli elektrik fırsatından, serbest tüketici sözleşmesi imzalandıktan sonra takip eden ayın 1’i itibarıyla gerekli kayıtların Dengeleme ve Uzlaştırma Yönetmeliği’ne uygun olarak ve zamanında tamamlaması koşuluyla yararlanılabilir.

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.