Sepaş Enerji - Geçmiş Kampanyalar - TV Paketinizde Hediye
FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER
FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER

TV Paketinizde Ekstra Hediye Fırsatı

dsmart-banner-1000x250-131

D-Smart Kampanyası ne sunmaktadır?

Sepaş Enerji müşterileri D-Smart’ın Pay TV ürünlerinden, piyasa fiyatının altında faydalanmaktadırlar.

 

Kampanya hangi illerde geçerlidir?

Kampanyamız Kocaeli, Sakarya, Bolu ve Düzce illerinde geçerlidir.

 

Kampanyaya katılmak için ne yapmalıyım?

Kampanyaya katılabilmeniz için mevcut veya yeni Sepaş Enerji müşterimiz olmanız gerekmektedir.
Detaylı bilgi için 444 5 186’yı arayabilirsiniz.

 

Kampanya dahilinde sunulan ürünler nelerdir?

Kampanyamız dahilinde 4 ana paketimiz bulunmaktadır:

 

  • Hoş Geldin Paketi: En sevilen ulusal kanallar, zengin belgesel kanalları, haber, yemek ve müzik kanallarının bulunduğu, toplam 220’den fazla kanalın olduduğu pakettir. Aylık 19 TL olup 1 ay yerine ilk 2 ay boyunca tüm ek paketler hediyedir.
  • Aile Spor Paketi: Hoş Geldin Paketi kanallarına ek olarak tüm ailenizin zevklerine hitap edecek spor ve çocuk kanallarının bulunduğu ve toplam 225’ten fazla kanalın bulunduğu pakettir. Aylık 24 TL olup 2 ay yerine ilk 3 ay boyunca tüm ek paketler hediyedir.
  • Film Dizi Paketi: Hoş Geldin Paketi kanallarına ek olarak dünyaca ünlü yıldızları evinize getirecek film ve dizi kanallarının bulunduğu ve toplam 230’dan fazla kanalın bulunduğu pakettir. Aylık 35 TL olup 6 ay yerine ilk 9 ay boyunca tüm ek paketler hediyedir.
  • Mega Paket: Filmden diziye, belgeselden eğlenceye, spor, çocuk kanallarının bulunduğu ve toplam 240’tan fazla kanalın bulunduğu pakettir. Aylık 45 TL olup ilk 6 yerine 9 ay tüm ek paketler hediyedir.


Kampanyanın avantajı nedir?

Kampanya dahilinde her ürün için ek paketleri ücretsiz kullanım süreleriniz uzatılmıştır. Örneğin eğer D-Smart bayisinden Mega Paket alırsanız ek paketlerinizi 6 ay ücretsiz kullanırken; aynı ürünü seçili Sepaş Enerji bayisinden almanız durumunda ek paketlerinizi 6 ay yerine 9 ay boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz.

 

Ek Paketler nedir?

  • Belgeselsever Ek Paketi: En heyecanlı doğa olaylarından, tarihin derinliklerine; avcılıktan doğa sporlarına dünyaca ünlü toplam 4 HD kanalın bulunduğu ek pakettir.
  • Eğlencesever Ek Paketi: Hollywood dedikoduları, moda şovları ve en popüler müzik klipleri dünyaca ünlü toplam 2 HD eğlence kanalının bulunduğu ek pakettir.
  • Sporsever Ek Paketi: 3 büyüklerin hazırlık maçları, dünyanın en değerli ligi Premier Lig, Formula 1, NBA, voleybol ve hentbol ile toplam 9 HD spor kanalının bulunduğu ek pakettir.

 

Kampanya koşulları nelerdir?

  • Belirtilen fiyatlar yeni bireysel abonelik başvurularında 24 ay kullanım sözü ile geçerli aylık ücretlerdir.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. D-Smart aktivasyon bedeli ve D-Smart (TV) İç kurulum bedeli kampanya kapsamında hediyedir. D-Smart uydu alıcısı ve smart kart mülkiyeti süresiz olarak D-Smart’a ait olup, abonelik süresince abonelerin kullanımına tahsis edilir. Gerekliği olduğu durumda dış kurulum ücreti ve uydu alıcı, smart kart ve kumanda haricindeki ekipman tüketiciye aittir. Aboneliğin her hangi bir zamanda sona erdirilmesi durumunda abone, kendisine tahsis edilen donanımı; uydu alıcısı ve smart kartı 7 (yedi) gün içerisinde iade etmekle, aksi halde ilgili donanıma ilişkin cari bedeli (HD Uydu Alıcısı ve D-Fix modülü için 300 TL, HD+ Uydu Alıcısı -Kayıt cihazı dahil- için 530 TL donanım bedelini) ödemekle mükelleftir.

Kampanya kapsamında taahhüt vermem gerekmekte midir?

Kampanyada belirtilen fiyatlar 24 ay seçtiğiniz paket için D-Smart’a kullanım sözü vermeniz durumunda geçerlidir.

 

Fiyatlara uygulanan vergi oranları nedir?

Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir (Tüm ücretlerde %18 KDV’ye ek olarak iletişim ücretine %7,5 ÖİV, internet hizmeti ücretlerine %7,5 ÖİV uygulanmaktadır.)

 

Sözleşmeyi nasıl imzalayacağım? Sözleşme imza sürecinde hangi dokümanlar gerekli olacaktır?

D-Smart tarafınızı arayarak sözleşme süreci ile ilgili tüm bilgiyi size verecek ve gerekli dokümanları tarafınıza ileteceklerdir.

 

Başka bir masrafım olacak mıdır?

Eğer dış kurulum yapılacaksa yani evinizde türksat yayını aldığınız bir merkezi sistemi veya çanak anteni yoksa, yayını alabilmek için çanak anten setine ihtiyacınız bulunabilir.

 

Çanak anten maliyeti ne olur?

D-Smart teknik servis ekipleri yapacakları keşif sonrasında sizlerle fiyatı paylaşacaklardır.

 

Kurulum nasıl yapılacak?

Başvuru için ilgili iletişim bilgilerinizi bayimizle paylaştığınızda bayimiz 24 saat içerisinde bir arayüze bu bilgileri girerek D-Smart ile paylaşacaktır. Sonrasında D-Smart kurulum için sizden randevu almak üzere tarafınızı arayacak ve müsait olmanız durumunda 48 saat içerisinde lokasyonunuzda yetkili D-Smart Teknik Servisi tarafından kurulumunuz gerçekleştirilecektir.

 

D-Smart Çağrı Merkezi numarası nedir?

D-Smart Çağrı Merkezi numarası 0850 266 02 66’dır.

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.