Sepaş Enerji - Geçmiş Kampanyalar - FastPay ile Geri Kazanma
FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER
FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER

fastPay'le Öde %10'unu Geri Kazan

header-fastpay-yeni

“fastPay ile Öde, %10’unu Geri Kazan Kampanyası” ne sunmaktadır?

fastPay uygulaması üzerinden Sepaş Enerji faturası ödeyen müşteriler için faturalarının %10’una denk gelen tutar, ödeme işlemini takiben 7 iş günü içerisinde fastPay kullanıcısının fastPay hesabına geri yatırılmaktadır.

fastPay hesabına geri yatırılan bu tutarın limiti nedir?

Fatura tutarı maksimum 100 TL üzerinden değerlendirilmekte olup, sağlanan avantaj fastPay kullanıcısı başına aylık toplam 10 TL ve kampanya süresince 50 TL ile sınırlıdır.

fastpay hesabı üzerinden toplam kaç fatura ödeyebilirim?

Her ay kullanıcı başına en fazla 5 fatura ödenebilmektedir; ancak birden fazla fatura ödenmesi durumunda da faydalanılacak aylık toplam avantaj 10 TL ile sınırlıdır.
*fastPay hesabı üzerinden Denizbank kredi kartı ile ödeme yapan müşteriler + bonustan yararlanmaktadırlar, detaylı bilgi 15.sorunun cevabında yer almaktadır.

Birden fazla fatura ödemem durumunda avantaj hesabı nasıl yapılmaktadır?

Her bir fatura tutarının %10’u esas alınmaktadır, 10 TL limiti tamamlanana kadar avantajlı fatura ödemesi yapılabilir.
Örneğin 20 TL, 30 TL ve 50 TL faturaları olan bir kullanıcı; ilk faturası için 2 TL, ikinci faturası için 3 TL ve üçüncü faturası için 5 TL olmak üzere o ay toplam 10 TL kazanmış olur. Bu ay için daha fazla fatura ödese bile kazanacağı avantaj 10 TL ile sınırlı olmaktadır.
*fastPay hesabı üzerinden Denizbank kredi kartı ile ödeme yapan müşteriler + bonustan yararlanmaktadırlar, detaylı bilgi 15.sorunun cevabında yer almaktadır.

En fazla kaç fatura ödemesi yaparak kampanyadan yararlanabilirim?

fastPay bakiyesinden veya kredi kartından yapılan ödemelerde aylık en fazla 10 adet ve toplamda en fazla 10.000 TL tutarında olacak şekilde fatura ödenebilir. Tek seferde ödenebilecek fatura tutarı en fazla 750 TL olabilmektedir. Kredi kartı ve bakiye limitleri birbirinden bağımsızdır.

Fatura ödemesini yaptıktan sonra geri ödemem nasıl yapılacaktır?

fastPay uygulaması üzerinden Sepaş Enerji faturası ödeyen müşteriler için faturalarının %10’una denk gelen tutar, ödeme işlemini takiben 7 iş günü içerisinde fastPay kullanıcısının fastPay hesabına geri yatırılacaktır.

Kampanya hangi illerde geçerlidir?

Kampanya tüm Türkiye genelinde geçerlidir.

Kampanya ne zamana kadar geçerlidir?

Kampanya 01.01.2019 - 31.12.2019 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya katılmak için ne yapmalıyım?

Kampanyaya katılabilmek için;

  • fastPay uygulamasını cep telefonuna yüklemek ve
  • Sepaş Enerji faturasını fastPay hesabı üzerinden ödemek yeterlidir.

fastPay nedir?

fastPay kampanya dahilinde Sepaş Enerji fatura ödemelerinin de yapılabileceği bir mobil cüzdan uygulamasıdır.
Ayrıca 7/24 cepten cebe ücretsiz para gönderilmesine, İstanbul kart ve benzeri ulaşım kartları için dolum yapabilmesine, ATM’den kartsız para çekilmesine, üye işyerlerinde uzaktan veya yakından şifreli veya NFC ile kartsız hızlı ve güvenli ödeme yapılmasına, diğer kurum faturalarının ödenmesine, kartsız internet üzerinden ödeme yapılmasına imkan sağlayan bir uygulamadır. fastPayin diğer kullanım özellikleri hakkında fastpay.com.tr sitesinde bilgi bulabilirsiniz.

fastPay’e nasıl kaydolabilirim?

fastPay uygulamasını App Store veya Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Uygulamayı indirdiğinizde Kullanım Koşulları ve Hizmet Genel Şartları’nı okuyarak “Kabul Ediyorum” butonuna baslmalısınız.
Sonrasında T.C kimlik numaranızı ve kendi belirleyeceğiniz 6 haneli PIN kodunu girdikten sonra “Kayıt Ol” butonuna basarak kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz.

fastPay’ kaydolduktan sonra Sepaş Enerji fatura ödemesini nasıl yapabilirim?

  • Kaydınızı takiben cüzdana Denizbank ATM’sinden ücretsiz bakiye yatırabilir, herhangi bir banka Internet hesabınızdan para transferi yapabilir, bir fastPay’liden bakiye talep edebilir; veya herhangi bir banka kredi kartınızı cüzdanınıza ekleyebilirsiniz.
  • Sonrasında “Fatura ve Ödemeler” menüsünde yer alan “Elektrik” alt sekmesini ve “Kurum Seçiniz” hanesinde yer alan Sepaş Enerji’yi seçmelisiniz.
  • Takiben Sözleşme Hesap Numarası bilgilerinizi girmelisiniz.
  • Faturanızı seçip “Devam” butonuna bastıktan sonra Sepaş Enerji elektrik fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

fastPay üzerinden kazandığım iade para tutarlarını nasıl kullanabilirim?

fastPay üzerinden kazandığınız paraları fastPay bakiyenizde isterseniz biriktirebilirsiniz. İsterseniz de fastPay ile anlaşmalı iş yerleri için yaptığınız harcamalarda kullanabilirsiniz veya bir başkasına transfer edebilirsiniz. Ödemeyi tamamlayabilmeniz için fastPay bakiyenizdeki tutarın ödeme yapacağınız tutara eş veya üzerinde olması gerekmektedir. fastPay ile anlaşmalı iş yerleri için fastpay.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

fastPay’den aldığım iadeyi nakit olarak kullanabilir miyim?

Evet nakit olarak kullanabilirsiniz. Telefonunuzdan fastPay uygulamasına giriş yaptıktan sonra “kartsız para çek” ikonuna tıklamalı ve tutar girmelisiniz. Sonrasında “şifre oluşturma” ikonuna basarak şifre oluşturmalısınız. En yakın Denizbank ATM’sine giderek 9’u tuşlayabilir, sonra şifrenizi girebilir ve tutarınızı çekebilirsiniz.

fastPay’den aldığım iadeyi başkasına gönderebilir miyim?

Evet gönderebilirsiniz. Telefonunuzdan fastPay uygulamasına giriş yaptıktan sonra “para gönder” ikonuna tıklamalı ve “IBAN ile EFT” ikonunu seçmelisiniz. Alıcı adını, soyadını, IBAN numarasını yazıp tutarı girdikten sonra gönder tuşuna basarak para transferini gerçekleştirebilirsiniz.

fastPay kullanmak güvenli midir?

fastPay uygulaması birçok güvenlik önlemiyle korunmaktadır.
Uygulamaya kendi belirlemiş olduğunuz 6 rakamdan oluşan PIN kodu ile giriş yapılabilmektedir ve şifre ile giriş yapıldığı için normal bir cüzdandan daha güvenlidir.

Hangi banka kartlarıyla ödeme yapabilirim?

Ödeme; fastPay bakiyesi veya fastPay cüzdana eklenecek (Amerikan Express kartları hariç) herhangi bir banka kredi kartı ile yapılabilir.
Denizbank kredi kartını kullanan müşteriler 28.02.2019 tarihine kadar kampanyadan bonus avantaj kazanmaktadırlar. Örn 100 TL değerinde Sepaş Enerji faturası ödeyen bir müşteri Denizbank dışında bir kredi kartı ile fastPay üzerinden ödeme yapıyorsa o ay için 10 TL değerinde iadeye (avantaja) hak kazanmaktadır; Denizbank kredi kartı ile ödeme yapan müşteriler ise +10 TL bonus kazanarak toplamda 20 TL avantaj elde etmektedir.
*Kampanya kapsamında maksimum avantaj fastPay kullanıcısı başına 20 TL olmaktadır.

Ödemelerde komisyon alınmakta mıdır?

Kredi kartı ile tek çekim ödeme yapılabilmekte ve herhangi bir maliyet yansıtılmamaktadır.

Otomatik ödemem var, yine de kampanyaya katılabilir miyim?

Kampanyaya katılmak için otomatik ödemenizi iptal etmek zorunda değilsiniz; ancak faturanız için 2 kere ödeme yapılmamasını sağlamak adına fastPay üzerinden yapacağınız ödemeyi otomatik ödeme talimat tarihinden erken gerçekleştirmelisiniz.

fastPay ile ilgili diğer sorularıma nasıl cevap alabilirim?

fastpay.com.tr web sitesi üzerinden veya 444 0 800 DenizBank İletişim Merkezi'ni arayarak fastPay hakkında bilgi ve teknik destek alabilirsiniz.

Kampanya ile ilgili diğer sorularıma nasıl cevap alabilirim?

Kampanya ile ilgili diğer sorularınıza 444 5 186 numaralı Sepaş Enerji Çağrı Merkezi’ni arayarak cevap alabilirsiniz.

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.