FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER
FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER

Bilgilerinizi Güncellemeyi Unutmayın12345

Elektrik Piyasası Tüketici Hizmetleri Yönetmeliği ilgili hükümleri gereği sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek, sizlerle kolayca irtibata geçebilmek ve bilgilendirebilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemeyi unutmayın.

İletişim bilgilerinizi web sitemizde yer alan Bilgi Güncelleme menüsünden, TC. Kimlik No. ile giriş yaparak güncelleyebilirsiniz.

Bilgi güncellemek için tıklayınız.

Sepaş Enerji olarak, kişisel verilerinizin mahremiyetine ve güvenliğine son derece önem vermekteyiz. Bu bilinçle konu hakkındaki en güncel yasal düzenlemeleri düzenli ve sürekli olarak takip etmekte ve mevzuatın öngördüğü tüm tedbirleri alarak yasal haklarınızın en üst düzeyde korunuyor olduğundan emin olmanızı istemekteyiz. Bu hakların sizin tarafınızdan da biliniyor olmasına gösterdiğimiz özen gereğince web sitemizdeki “www.sepas.com.tr” kişisel verileri işleme, saklama ve imha politikaları ile aydınlatma metnini dikkatlice okumanızı rica ediyoruz.

Bilgi Güvenliği hakkında bilgi sahibi olmak için tıklayınız.

Bilgilerinizi web sitemizden güncelleyebileceğiniz gibi, 444 5 186 Numaralı Çağrı Merkezimiz’den ya da Müşteri Hizmetleri Merkezlerimiz’den güncelleme talebinde bulunarak güncelleyebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Merkezleri adreslerine ulaşmak için tıklayınız.

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.